Express Post aitab kliendil head uudised kiirelt kätte saada

Meie eesmärgiks on tuua värsked uudised tellija postkasti kella 7:30-ks hommikul.
See on siht, millest me ei tagane.

Sinu Express Post

Mis uudist?

Loe vanemaid uudiseid

Tellimine.ee kinkekaart!

Lisatud 10.01.2017

Meie kinkekaart on uus toode, mida saab osta ainult tellimine.ee keskkonnast. Selle kaardi saad ise välja trükkida või saata just Sulle olulise isiku e-mailile, lisades sellele ka personaalse sõnumi. Kinkekaarti saab maksevahendina kasutada vaid tellimine.ee keskkonnas. Kinkekaardi saaja saab kingitud summa eest ise endale kingituseks valida mõne perioodilise väljaande, mis just talle meeldib ja kõige rohkem huvi pakub. Tutvu enne ostu sooritamist kindlasti ka kinkekaardi tingimustega.

Rõõmusta oma lähedasi ja kingi neile tellimine.ee kinkekaart.

Uuenenud tellimine.ee – tule proovima

Lisatud 01.01.2017

www.tellimine.ee on ajalehtede ja ajakirjade tellimiskeskkond, mis on avatud juba aastast 2000. 

Täna saab meie keskkonnas tellida head ja huvitavat lugemist väga erinevatest valdkondadest ja erinevatelt kirjastustelt. Meie valikus on 12 päevalehte ja 17 nädalalehte, lisaks veel 90 erinevat ajakirja 12 kategoorias.

Oma klientide paremaks teenindamiseks uuendasime www.tellimine.ee keskkond. Nüüd on kogu ostuprotsess lühem, kiirem ja selgem. Registreerunud kliendina on parem jälgida oma tellimusi, saab näha tellimusperioodi algust ja pikkust. Aadressraamatusse on võimalik salvestada mitmeid aadresse, mis lihtsustab tellimist erinevatele aadressidele ilma neid iga kord meelde tuletamata.

Lahku on viidud eraklientide ja äriklientide keskkonnad. Kogu tellimiskeskkond on turvaline ja seal sisalduvad klientide andmed on kaitstud.

Kutsume Sind tutvuma meie uuenenud tellimiskeskkonnaga. Sisse saad logida SIIN.

tellimine.ee soovib täita Sinu varahommikud värskete uudistega ja pimedad talveõhtud mõnusate lugemishetkedega!


Tere Sindi!

Lisatud 30.09.2016

Tänapäeva ühiskonnas on info kättesaadavus üks olulisemaid tegureid, mis meie elu mõjutab. Ajaleheuudised ei ole infoajastul oma olemuselt küll kõige kiiremad, aga hea oleks neis ilmuvaid pikemaid arutelusid ja analüüse lugeda juba hommikukohvi kõrvale. Meie teenindusstandard on varahommikune kojukanne ja just see on see teenus, mida väljaannete tellijad vajavad.

Alates veebruari kuust võtame perioodika varahommikuse kojukande oma hooleks ka Sindis. Meie ja kirjastuste koostöö tulemusena peaksid värsked lehed jõudma Sindi tellijate postkasti kella 7:30-ks.

Ettevalmistustega alustasime juba mitu kuud varem ning proovikanded tegime Sindis jaanuarikuu lõpus. Esimene tõeline kandepäev oli Express Posti lehekandjatel Sindis 1. veebruaril, kui kandes olid suurimad päevalehed. 2. veebruarist oli töö täies hoos, sest siis ilmus ka kohalik päevaleht Pärnu Postimees, mille tellijaid on Sindis päris palju.
Esimene kandepäev möödus Sindis edukalt ja tänu korralikule ettevalmistusele saame kvaliteetset teenust pakkuda ka kõik järgnevad päevad. Samas oleme teadlikud, et lehe postkasti jõudmisel mängivad rolli väga mitmed tegurid, sealhulgas nii trükiprotsess, ilmastik, teed kui inimesed. Oleme tänulikud koostöö eest ning palume igast ebakõlast perioodika kättesaamisel meid kohe teavitada klienditeeninduse telefonil 617 7717. Ainult koostöös tellijatega saame värsked lehed hommikukohvilauale.


Heade soovidega
Express Post