Soovid aidata täita ühist eesmärki?

Leidub vabu kohti postivankris!
Istu peale ja pane käed külge.

Sinu Express Post

TÖÖ EXPRESS POSTIS

Küsimused? Kirjuta meile tellimine at expresspost dot ee

Miks on Express Postis hea töötada

Miks on Express Postis hea töötada

Express Post tegutseb aastat 1998 ning alates sellest ajast oleme tööd andnud lehekandjatele ja neid toetavale kontoripersonalile.

Express Post on stabiilne tööandja, kes maksab head töötasu ja teeb seda õigeaegselt ning tubli töö eest on võimalus ka tulemustasu saada.

Alustavad töötajad saavad korraliku väljaõppe, et oma uuele tööle asuda uute teadmistega, julgelt ja rõõmsameelselt. Me koolitame oma töötajaid ning julgustame neid tööalaselt edasi arenema. Igale vabale ametikohale ootame esmajärjekorras kandideerima oma töötajaid ja nii mõnigi lehekandjana alustanud inimene on täna tööl meie kontoripoolel.

Me peame meeles oma töötajaid, olgu selleks siis sünnipäev, tööaastate täitumine või jõulud. Korraldame toredaid suvepäevi, kuhu on oodatud kõik töötajad koos oma peredega.

Me peame oluliseks töötajate arvamust. Kord aastas viime läbi tagasiside uuringu ning uued mõtted ja head ideed vaatame alati üle. Kord kvartalis ilmub firma uudiseid kajastav leht Expo Teataja. Meie piirkonnajuhtide poole saab alati pöörduda, et üheskoos parimad lahendused leida.

Kuigi lehekandjad töötavad välitingimustes, tegeleme pidevalt sellega, et nende tööd mugavamaks ja turvalisemaks muuta. Lehekandjad saavad kõik vajalikud töövahendid, tööriided, lisaks kompenseerime tööjalanõude ostu ning kes tahab, saab talvel lausa kelguga posti vedada.

Express Postis töötavad inimesed, kes teevad oma tööd rõõmuga ja tahavad alati endast parimat anda. Me oleme positiivsed ja töötame üheskoos selle nimel, et Express Post oleks parim posti kojukandja ning partnerina esimene valik kirjastustele.

Express Post on peresõbralik tööandja. Peresõbraliku tööandja märgise teavituskampaania on ellu kutsutud Sotsiaalministeeriumi poolt. Teavituskampaaniaga soovitakse juhtida tähelepanu peresõbralikule organisatsioonikultuurile ja suurendada tööandjate teadlikust peresõbralike väärtuste olulisusest tööelus.

 

 

Kirjuta meile!

Allolev vorm on kõige kiirem viis meile edastada oma soov, mure, või lennukas idee. Loeme seda kindlasti!

* Kohustuslikud väljad