Perioodika kojukanne Print

Hea kirjastaja!

AS Express Post pakub ajakirjandusväljaannete varahommikuse kojukande teenust juba alates 1998. aastast. Alustasime teenuse pakkumist kõigepealt Tallinnas ja Tartus, kuid kuna ka teistes Eestimaa paikades sooviti varahommikul uudiseid paberkandjalt lugeda, siis laiendasime oma tegevust 2001. aastal Pärnusse ja osaliselt Harjumaale. 2006. aastast oleme varahommikuse kojukande teenuse pakkujad Tallinna ja Tartu lähivaldades (20-30 km kauguseni nendest linnadest) ning alates 2008. aasta novembrikuust saavad ka enamik Viljandi lehetellijatest oma väljaande meie lehekandjate postikotist.

Meie lubadus kirjastustele on teenindada lehetellijaid hiljemalt kella 07.00-ks, et inimene saaks tarbida uudiseid ning lugeda erinevaid arvamuslugusid veel enne tööle asumist. See on siht, millest me ei tagane. Paraku tuleb ka lehekandjate töös ette ootamatusi (haigused, kukkumised, kurjad koerad, ebasobivad postkastid, halvad teeolud, komplekteerimisvead, trüki hilinemised), mis kõik otseselt või kaudselt mõjutavad tähtaegset kojukannet ja mis teinekord muudavad eesmärgi 100%-se täitmise võimatuks. Julgeme siiski väita et meie oskused ja kogemus lubavad tellijaid teenindada 99,6%-lt eelpool nimetatud kellaajaks ning kuni 0,4% võib olla neid tellijaid, kes saavad oma väljaanded kätte hiljem.

Iga päev toimetame lehelugejateni 105 000 perioodiliselt ilmuvat ajakirjandusväljaannet. Meie kojukandes on sellised päevalehed nagu Eesti Päevaleht, Postimees, Õhtuleht ja Äripäev. Nädalalehtedest on meie kandes Eesti Ekspress, Maaleht, Naisteleht, Nädal, Teleleht, Kroonika ja Autoleht. Lisaks veel kuukirjad ja paljud muud väljaanded.

Kui Sinu kirjastuse toode ei ole veel varahommikul meie lehekandja postikotis, siis on õige aega võtta meiega ühendust.

Karin Zeiger, kojukande direktor
karin dot zeiger at expresspost dot ee