Mis uudist?

Arhiiv

Küsimused? Kirjuta meile tellimine at expresspost dot ee

Uudised

Üleminek e-arve püsimakselepingule

Hea tellija!

2014 veebruaris jõustusid ELi ühtsed maksetingimused (SEPA) ning sellega seoses tuli otsekorralduse asemel Eestis kasutusele e-arve püsimakseteenus. Express Post muutis novembri lõpus kehtivad otsekorralduslepingud koostöös pankadega e-arve püsimakselepinguteks. Ja alates 29.11.2013 saab Express Postis tellimiseks kasutada uut ja mugavat e-arve püsimakseteenust. Kokku muudeti 192 297 lepingut ja esimesed e-arved saadeti pankadesse 2013 detsembri kuus.

Uuele süsteemile üleminek tõi endaga kaasa päris suuri tehnilisi arendusi, mille käigus võtsime kasutusele ISO 20022 standardil põhineva failiformaadi ning pankadesse saadetavad e-arved vastavad Pangaliidus kokku lepitud Eesti e-arve standardi XML 1.11 formaadile. Kuna Express Post tegi oma süsteemides vajalikud arendused ja lahendused, saime endale juurde ka kaks uut klienti, kellel endal ei olnud mõtet nii suurt ja kallist arendust teha. Lisaks olemasolevatele klientide lepingutele on meie hallata nüüd ka A-meediagrupi ja PR Põhjaranniku püsimakselepingud.

E-arve püsimakse lepingu sõlmimine on lihtne ja mugav viis arvete tasumiseks. Püsimakselepingu sõlmimise aluseks on viitenumber. Püsimakselepingu sõlmiseks vajaliku viitenumbri saate helistades Express Posti klienditeenindusse telefonil (+372) 617 7717 või tellides läbi meie tellimiskeskkonna www.tellimine.ee, kui valite tasumise viisiks e-arve püsimakselepingu. Viitenumbri alusel saab iga klient püsimakselepingu sõlmida oma internetipangas või pangakontoris. Express Post saadab igakuiselt pankadesse e-arved, mille alusel teeb pank Teie eest vajalikud ülekanded automaatselt. Peate vaid jälgima, et Teie kontol oleks õigel ajal piisavalt raha.

Küsimuste korral annab meeleldi nõu ja abistab tellijaid meie klienditeenindus telefonil (+372) 617 7717 või e-maili teel, kui kirjutate meile aadressile tellimine at expresspost dot ee.


 

Häid lugemiselamusi soovides,
Express Post
 

Kirjuta meile!

Allolev vorm on kõige kiirem viis meile edastada oma soov, mure, või lennukas idee. Loeme seda kindlasti!

* Kohustuslikud väljad