Mis uudist?

Arhiiv

Küsimused? Kirjuta meile tellimine at expresspost dot ee

Uudised

Talvine posti kojukanne

Eestimaa on kaetud ilusa valge lumevaibaga. Talv näitab oma tõelist palet, mis kindlasti rõõmustab lumesõpru. Paks lumi ja kõrged hanged muudavad aga lehekandjate varahommikuse töö keerulisemaks.

Express Posti lehekandjad alustavad oma tööd juba kella 4 ajal varahommikul ning suure lume korral tuleb ette, et lumesahad ei ole veel kõikjale jõudnud ning tänavad ja teed on alles paksu lumekatte alla. Muidugi teeb Express Post kõik endast oleneva, et oodatud väljaanded õigeaegselt postkastidesse jõuaksid, aga iga tellija saab ka omalt poolt sellele kaasa aidata.

Palume majaesised kõnniteed hoida lumevabad ja hoolitseda selle eest, et ka postkastini viiv tee oleks puhastatud. Libeduse vältimiseks soovitame kasutada liiva, kruusa või muud libedusetõrjet. Nii ei juhtu olukorda, kus lehekandja ei pääse postkasti juurde või kukub libeduse tõttu.

Kui postkasti juurde pääsemiseks on vaja lehekandjal sõita autoga (näiteks talude juurde viivad teed), siis palume ka need teed hoida lumevabad ning võimalusel teha autole ka ümberpööramise ruum. Kui jalgsi lehekandjad suudavad mõned sammud lumes sumbata, siis läbimatule lumisele autoteele sõitmine võib lõppeda auto kinnijäämisega ning hommikust lehte peavad pikemalt ootama veel teisedki tellijad.

Hea tellija hoolitseb ka selle eest, et tema postkast oleks pimedal ajal leitav ja lehekandja teaks, millisele aadressile see kuulub. Kui postkastil eraldi aadressi ei ole, siis palume veenduda, kas pimedal ajal on postkasti juurest nähtav eemal oleva maja aadress ja maja number.

Täname kõiki tellijaid, kelle teed postkastide juurde on isegi suure lume korral vabad!

Nii ei pea lehekandja muretsema kukkumise või autoga lumme kinnijäämise pärast ja saab oma tööd teha kiiremini ja kvaliteetsemalt. Koostöös tegutsedes leiab iga tellija soovitud väljaande õigeaegselt oma postkastist ning saab nautida ajalehti hommikukohvi kõrvale ka lumistel ja pimedatel talvehommikutel.

Heade soovidega
Express Post

 

Kirjuta meile!

Allolev vorm on kõige kiirem viis meile edastada oma soov, mure, või lennukas idee. Loeme seda kindlasti!

* Kohustuslikud väljad