Mis uudist?

Uudised

Lehekandja töö pakub kerget treeningut, hoiab mälu selge ja õpetab iseseisvust

Lisatud 19.08.2019

Lehekandja amet on ideaalne inimesele, kellele meeldib vara ärgata, tegutseda värskes õhus ning kes eelistab tööd, mis on samaaegselt kerge trenni eest. Lehekandja töö sobib, kui oled iseseisev, ei soovi palju suhelda ning tahad olla värskete uudiste tooja,“ räägib Express Posti personalijuht Maarja Katušin. Samuti on see sobiv valik neile, kes vajavad osalise koormusega tööd – näiteks sobib see lisatööna teisele tööle lisaks või õpilastele, üliõpilastele kooli kõrvale. Lehekandja töö sobib ka väikeste lastega emadele või siis pensionäridele.

Maarja Katušin nendib, et lehekandja kõige olulisemad omadused on kohusetundlikkus, iseseisvus, täpsus ja korrektsus. „Lehekandja töö on postitada õige leht õigesse postkasti ning see nõuab iseseisvat mõtlemist ja täpsust. Kuna lehekandja töö toimub varahommikul ning igal kandjal oma piirkond, siis tuleb olla kohusetundlik, jälgides, et õigel aja jõuaksid kõik lehed lugejani,“ selgitab Katušin. Ta muigab, et tihti tulevad kasuks ka detektiivioskused, sest õige postkasti leidmine võib olla paras väljakutse. „Tegelikult ei tasu liialt muretseda – kui postkast asub raskesti leitavas kohas, siis on see märgitud kandja raamatusse,“ lisab ta.

Kohusetunne ja iseseisvus on  olulisemad omadused, mida lehekandja amet õpetab, sest lehekandja töötab tänavatel üksi. „Samas on abi telefonikõne kaugusel, sest kandjatele on varahommikul toeks ja abiks korraldajad ja ka kontoris on inimene juba kõnedele vastamas.“ jutustab Katušin.

Loe lähemalt

Lahtiolekuajad pühade ajal

Lisatud 21.06.2019

Seoses pühadega 24.06.2019 lehed ei ilmu.

Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Tartu Postimees, Lõuna-Eesti Postimees -  esimene leht peale pühi ilmub 26.06.2019.

Järva Teataja esimene väljaanne peale pühi ilmub 27.06.2019. 

Autoleht 26.06.2019 ei ilmu.

Alates 22.06.2019 on  Express Posti klienditeenindus avatud laupäeviti kuni 12.00-ni.
Tellimusi saate alati vormistada meie tellimiskeskkonnas www.tellimine.ee

 

Ilusat jaanipäeva!

Express Post

 

Nädalavahetus varasemaks: LP ilmub suvel koos Eesti Päevalehega juba reedel

Lisatud 03.06.2019

Alates 7. juunist kuni suve lõpuni ilmub laupäevaleht LP juba reedel koos Eesti Päevalehega, ühise väljaande maht on 60 lehekülge.


LP tellija jaoks on suurim muudatus see, et seni laupäeval ilmunud ajaleht jõuab postkasti juba päev varem. Seni reedel ilmunud Eesti Päevalehest ja LPst on tehtud ühisväljaanne, mis sisaldab endas mõlema lehe tugevamaid külgi ja traditsioone.
 

Hea tellija!

Lisatud 08.04.2019

 Seoses pühadega 19.04.2019 lehed ei ilmu.

Kroonika, Õpetajate lehe ja Linnalehe Reedene väljaanne ilmub Neljapäeval 18.04.2019. 

Sirp 18.04.2019 ei ilmu.

18.04.2019  ilmub nn Reedene Õhtuleht  koos TV Kavaga, lehe saavad ka tellijad kellel on tellitud Õhtulehe nädalavahetuse pakett.

Tellimusi saate alati vormistada meie tellimiskeskkonnas www.tellimine.ee

Ilusat kevadet!
 
Express Post
Vanemad uudised: