Mis uudist?

Uudiste arhiiv 2011

AS Express Post on teist aastat järjest Eesti parim otseturundusettevõte!

Lisatud 17.06.2011

 15. septembril kuulutati välja Äripäeva Turunduse TOP 2011 võitjad. Otseturundusfirmade kategoorias võitis esikoha teist aastat järjest AS Express Post.

 Selgi aastal seati otseturundusettevõtete TOPi ettevõtted 2 edetabelisse: otseturunduse müügitulu 2010, otseturunduse müügitulu kasv 2010.a võrreldes 2009.a.
Kõigis valdkondades reastati iga näitaja põhjal ettevõtted edetabelitesse, iga koht järjestuses andis kohale vastava arvu punkte. Edetabelite punktid liideti. Võitis kõige vähem punkte kogunud ettevõte. Turunduse TOP-i on Äripäev koostanud juba 11 korda. Auhindu antakse välja 15 kategoorias, sel aastal lisandusid uue kategooriana produktsioonifirmad.

 

 

 

AS Express Post avas uue tellimiskeskkonna – www.tellimine.ee, ootame Sind tellima.

Lisatud 02.11.2011

Hea tellija!

 Uuendasime oma tellimiskeskkonda!
Uue tellimiskeskkonna loomise põhieesmärgiks oli selle kaasajastamine ning kogu tehnilise poole tarbijasõbralikumaks muutmine. Kogu funktsionaalsus jäi põhiosas samaks. Uus keskkond on võrreldes vanaga kliendisõbralikum, tooted kiiremini leitavad, keskkond ise kompaktsem ja atraktiivsem ning mis kõige tähtsam - tellimise protsess muutus selgemaks ja palju kiiremaks.
Tellimiskeskkonnast on võimalik tellida ajalehti, ajakirju, ristsõnu, raamatuid ning valikus on ka muid meelelahutuslikke tooteid – CD-sid, DVD-sid, erinevaid mänge nii suurtele kui väikestele. Valik toodetest kasvab ja muutub pidevalt. Loodame, et igaüks leiab just endale midagi meelepärast, mida meie kaudu endale koju tellida.
Uut tellimiskeskkonda aitas meil üles ehitada Mekaia OÜ meeskond, projekti juhtis Erkki Markus, disaineriks oli Ardi Hundt ja tehnilise toimimise eest vastutas Kait Todesk. Mekaia OÜ-le oli meie tellimiskeskkonna ehitamine parajaks väljakutseks, sest tegemist pole päris tavalise e-poega vaid omanäolise terviksüsteemiga, millega saadi edukalt hakkama.
Meie klienditugi, 617 7717 on avatud igal tööpäeval 8:00-18:00 ja laupäeval 8:00-13:00, meile saab probleemide korral ka kirjutada: tellimine@expresspost.ee . Kui Sul tekib tellimisel küsimusi või tõrkeid oleme alati valmis Sind aitama. Lisaks on olemas ka KKK ( paremas nurgas üleval), kus on vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele.
Tere tulemast - www.tellimine.ee – ootame Sind!
 

 

Eurole üleminek kulges edukalt!

Lisatud 04.01.2011

Ongi euro-aeg käes, ka Express Postis!
Express Post on kõik hindade ümberarvutused teinud ja meie tellimiskeskkond on jälle avatud. Alates 03.01.2011 näete kõiki hindu tellimiskeskkonnas www.tellimine.ee kahes vääringus, eurodes ja arvutuste lihtsustamiseks ka Eesti kroonides. Igasuguste maksete tegemise aluseks on euro ehk ainuke valuuta, mis kehtib Eesti Vabariigis alates 01.01.2011.

Loe lähemalt