Mis uudist?

Uudiste arhiiv 2016

Tere Sindi!

Lisatud 30.09.2016

Tänapäeva ühiskonnas on info kättesaadavus üks olulisemaid tegureid, mis meie elu mõjutab. Ajaleheuudised ei ole infoajastul oma olemuselt küll kõige kiiremad, aga hea oleks neis ilmuvaid pikemaid arutelusid ja analüüse lugeda juba hommikukohvi kõrvale. Meie teenindusstandard on varahommikune kojukanne ja just see on see teenus, mida väljaannete tellijad vajavad.

Alates veebruari kuust võtame perioodika varahommikuse kojukande oma hooleks ka Sindis. Meie ja kirjastuste koostöö tulemusena peaksid värsked lehed jõudma Sindi tellijate postkasti kella 7:30-ks.

Ettevalmistustega alustasime juba mitu kuud varem ning proovikanded tegime Sindis jaanuarikuu lõpus. Esimene tõeline kandepäev oli Express Posti lehekandjatel Sindis 1. veebruaril, kui kandes olid suurimad päevalehed. 2. veebruarist oli töö täies hoos, sest siis ilmus ka kohalik päevaleht Pärnu Postimees, mille tellijaid on Sindis päris palju.
Esimene kandepäev möödus Sindis edukalt ja tänu korralikule ettevalmistusele saame kvaliteetset teenust pakkuda ka kõik järgnevad päevad. Samas oleme teadlikud, et lehe postkasti jõudmisel mängivad rolli väga mitmed tegurid, sealhulgas nii trükiprotsess, ilmastik, teed kui inimesed. Oleme tänulikud koostöö eest ning palume igast ebakõlast perioodika kättesaamisel meid kohe teavitada klienditeeninduse telefonil 617 7717. Ainult koostöös tellijatega saame värsked lehed hommikukohvilauale.


Heade soovidega
Express Post