Mis uudist?

Arhiiv

Kas teadsid, et Express Post on 15 aastat vana?

Uudised

Tere Sindi!

Lisatud 30.09.2016

Tänapäeva ühiskonnas on info kättesaadavus üks olulisemaid tegureid, mis meie elu mõjutab. Ajaleheuudised ei ole infoajastul oma olemuselt küll kõige kiiremad, aga hea oleks neis ilmuvaid pikemaid arutelusid ja analüüse lugeda juba hommikukohvi kõrvale. Meie teenindusstandard on varahommikune kojukanne ja just see on see teenus, mida väljaannete tellijad vajavad.

Alates veebruari kuust võtame perioodika varahommikuse kojukande oma hooleks ka Sindis. Meie ja kirjastuste koostöö tulemusena peaksid värsked lehed jõudma Sindi tellijate postkasti kella 7:30-ks.

Ettevalmistustega alustasime juba mitu kuud varem ning proovikanded tegime Sindis jaanuarikuu lõpus. Esimene tõeline kandepäev oli Express Posti lehekandjatel Sindis 1. veebruaril, kui kandes olid suurimad päevalehed. 2. veebruarist oli töö täies hoos, sest siis ilmus ka kohalik päevaleht Pärnu Postimees, mille tellijaid on Sindis päris palju.
Esimene kandepäev möödus Sindis edukalt ja tänu korralikule ettevalmistusele saame kvaliteetset teenust pakkuda ka kõik järgnevad päevad. Samas oleme teadlikud, et lehe postkasti jõudmisel mängivad rolli väga mitmed tegurid, sealhulgas nii trükiprotsess, ilmastik, teed kui inimesed. Oleme tänulikud koostöö eest ning palume igast ebakõlast perioodika kättesaamisel meid kohe teavitada klienditeeninduse telefonil 617 7717. Ainult koostöös tellijatega saame värsked lehed hommikukohvilauale.


Heade soovidega
Express Post

Tellimine.ee kinkekaart!

Lisatud 30.09.2016

Meie kinkekaart on uus toode, mida saab osta ainult tellimine.ee keskkonnast. Selle kaardi saad ise välja trükkida või saata just Sulle olulise isiku e-mailile, lisades sellele ka personaalse sõnumi. Kinkekaarti saab maksevahendina kasutada vaid tellimine.ee keskkonnas. Kinkekaardi saaja saab kingitud summa eest ise endale kingituseks valida mõne perioodilise väljaande, mis just talle meeldib ja kõige rohkem huvi pakub. Tutvu enne ostu sooritamist kindlasti ka kinkekaardi tingimustega. 

Rõõmusta oma lähedasi ja kingi neile tellimine.ee kinkekaart.

Väljaannete ilmumine ja klienditeeninduse lahtiolekuajad 23. ja 24. veebruaril

Lisatud 18.02.2016

Head tellijad,

23. veebruaril on Express Posti klienditeenidus avatud kuni
kella 15:00-ni.
24. veebruaril ei ilmu ükski ajakirjanduslik väljaanne ning Express Posti klienditeenindus on suletud. Meie klienditeenindusega saate ühendust uuesti 25. veebruaril alates kella 8-st hommikul.

Tellimiseks saab alati kasutada meie kodulehekülge www.tellimine.ee.

Muudatused ilmumistes:
Eesti Ekspress ilmub päev varem ehk juba teisipäeval
Kroonika ilmub päev hiljem ehk 27.02
Naisteleht ja Autoleht ilmuvad päev varem ehk teisipäeval
Sirp jätab pühadenädalal ilmumise vahele

 

Ilusat Vabariigi Aastapäeva!
 

Talvine posti kojukanne

Lisatud 14.01.2016

Eestimaa on kaetud ilusa valge lumevaibaga. Talv näitab oma tõelist palet, mis kindlasti rõõmustab lumesõpru. Paks lumi ja kõrged hanged muudavad aga lehekandjate varahommikuse töö keerulisemaks.

Express Posti lehekandjad alustavad oma tööd juba kella 4 ajal varahommikul ning suure lume korral tuleb ette, et lumesahad ei ole veel kõikjale jõudnud ning tänavad ja teed on alles paksu lumekatte alla. Muidugi teeb Express Post kõik endast oleneva, et oodatud väljaanded õigeaegselt postkastidesse jõuaksid, aga iga tellija saab ka omalt poolt sellele kaasa aidata.

Palume majaesised kõnniteed hoida lumevabad ja hoolitseda selle eest, et ka postkastini viiv tee oleks puhastatud. Libeduse vältimiseks soovitame kasutada liiva, kruusa või muud libedusetõrjet. Nii ei juhtu olukorda, kus lehekandja ei pääse postkasti juurde või kukub libeduse tõttu.

Kui postkasti juurde pääsemiseks on vaja lehekandjal sõita autoga (näiteks talude juurde viivad teed), siis palume ka need teed hoida lumevabad ning võimalusel teha autole ka ümberpööramise ruum. Kui jalgsi lehekandjad suudavad mõned sammud lumes sumbata, siis läbimatule lumisele autoteele sõitmine võib lõppeda auto kinnijäämisega ning hommikust lehte peavad pikemalt ootama veel teisedki tellijad.

Hea tellija hoolitseb ka selle eest, et tema postkast oleks pimedal ajal leitav ja lehekandja teaks, millisele aadressile see kuulub. Kui postkastil eraldi aadressi ei ole, siis palume veenduda, kas pimedal ajal on postkasti juurest nähtav eemal oleva maja aadress ja maja number.

Täname kõiki tellijaid, kelle teed postkastide juurde on isegi suure lume korral vabad!

Nii ei pea lehekandja muretsema kukkumise või autoga lumme kinnijäämise pärast ja saab oma tööd teha kiiremini ja kvaliteetsemalt. Koostöös tegutsedes leiab iga tellija soovitud väljaande õigeaegselt oma postkastist ning saab nautida ajalehti hommikukohvi kõrvale ka lumistel ja pimedatel talvehommikutel.

Heade soovidega
Express Post

 

Vanemad uudised: