Mis uudist?

Uudised

Märts on Hea Teeninduse Kuu.

Lisatud 05.03.2018

Hea Teeninduse Kuu on ellu kutsutud selleks, et pöörata tähelepanu teenindajate tööle, mis peab inimestele looma positiivset meeleolu, aga on füüsiliselt ja vaimselt raske. 
Usume, et kui inimesed märkavad head teenindust ja annavad positiivset tagasisidet hea teeninduse pakkujatele, siis suureneb ka teenindajate soov teha oma tööd suurema innu ja rõõmuga. 

Hea Teeninduse Kuu üheks oluliseks mõtteks on väärtustada teenindaja ametit 
Perioodil 01.03-31.03.2018 on igal inimesel võimalik kiita häid teenindajaid spetsiaalses kiidukeskkonnas
www.heateenindus.ee/kiidame, Kiita saab ka vahetult, öeldes oma head sõnad otse teenindajale.  

Teeninduskohtadele, millele kliendid on vähemalt 30. korral andnud positiivset tagasisidet, väljastatakse 14.aprillil, Tallinna Hea Teeninduse Päeval, tunnistus ja uksekleebised "Kliendid kiidavad 2018".

Loodame, et meie kliendid mitte ainult ei märka meie häid teenindajaid ja head teenindust, vaid ka näitavad seda välja. Kutsume kõiki tellijaid Hea Teeninduse Kuu kiidukeskkonda, kus saab oma arvamust avaldada meie teenindajate ja teeninduse kohta. 

Märts on vaid üks Hea Teeninduse kaheteistkümnest kuust. Hea teenindaja pingutab oma klientide jaoks kogu aeg ja alati, igal aastaajal, igal kuul ja igal tööpäeval. 

Head teenindust soovides

Katri Laanela

Tellimiskeskuse juht

Loe lähemalt Kiida Express Posti

Palju õnne ExPo!

Lisatud 12.12.2017

Express Postil täitus 2017 a. novembris 20. tegevusaasta. Väga suur rõõm on tõdeda, et meie hulgas on kolleege, koostööpartnereid ja kliente, kes on Express Postiga käinud kaasas kõik need aastad ning nende inimeste lojaalsus ja pühendumus on tõeliselt inspireerivad.

Kõik sai aga alguse Tartu kojukandest. AS Postimehe leviosakonna  juurde loodi 1992 a. kojukanne 80 lehekandjaga, millest 5 aasta möödudes, 1997 aastaks arenes välja  eraldiseisev ettevõte Express Post AS.  Tegevuspiirkond laienes sügiseks 1998 a. Tallinna.

Tänaseks tegutseme Eesti suuremates linnades ja nende lähivaldades: Tallinnas, Tartus, Pärnus  ja Viljandis.

Tellimiskeskuse sünnipäevaks on Mai 1999 a.  ja 2002 a. alustasime reklaamikandega.

Express Postis töötab 500 töötajat, kellest 460 on lehekandjad, kes teostavad varahommikust kojukannet. Igapäevaselt kanname klientide postkastidesse üle 105 tuhande tellitud väljaande.

Loe lähemalt

Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva andis 43 tööandjale, peresõbraliku tööandja algmärgise

Lisatud 14.09.2017

Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva andis 43 tööandjale, peresõbraliku tööandja algmärgise, mis võimaldab praegustele ja tulevastele töötajatele näidata, et tööandja hindab töötajate soove ning on valmis panustama nende heaolusse «Peresõbralike meetmete rakendamine on tihti kulukas, kuid selline investeering oma töötajatesse suurendab usaldust tööandja vastu ja teeb ka töötajad õnnelikumaks,» märkis sotsiaalkaitseminister.

Algmärgise saamiseks läbis meie ettevõte konkursi. Seejärel toimus konsultant Häli Mändmaa abiga ettevõtte tänase töötajasõbralikkuse eelhindamine, kus lisaks osakonna juhatajatele kaasati hindamisprotsessi ka töötajaid ning seejärel koostasime tegevuskava, kuidas järgneva kolme aasta jooksul organisatsiooni töökultuuri veelgi peresõbralikumaks muuta.

Uuringute kohaselt on peresõbralikud tööandjad konkurentsivõimelisemad.

2017. aastast alates annab Sotsiaalministeerium välja peresõbraliku tööandja märgist, mida saavad taotleda kõik tööandjad era- ja avalikus sektoris ning kodanikuühendused.

Märgise laiem idee on muuta ühiskonna hoiakuid peresõbralikumaks, parandada tööandjate konkurentsivõimet töötajate värbamisel abil ning suurendada töötajate turvatunnet.

Loe lähemalt

Uus Premium reklaamikanne!

Lisatud 23.08.2017

Express Posti poolt pakutavate teenuste nimekirja on lisandunud uus „Premium“ reklaamikande teenus.

  • Kas Sul on probleem, et reklaam ei torka silma ja on tihtipeale mattunud teiste reklaamide alla või vahele?
  • Kas sooviksid, et reklaam jõuaks klientide postkasti koos varahommikuse ajalehega, mitte pärast lõunat?
  • Kas reklaamikampaania ajastamisel mängib rolli kindel kandekuupäev?

 

Loe lähemalt

Vanemad uudised: