Teenused

Kasulikku

Küsimused? Kirjuta meile tellimine at expresspost dot ee

Andmebaaside haldus

Klientide andmebaas on ettevõttele väga oluline ja hinnaline vara.
Meie pakume oma abi andmebaaside korrastamisel, haldamisel ja säilitamisel. Andmebaaside haldusteenus muudab andmebaasi korrektsemaks, selgemaks ja lihtsamini kasutatavaks. Korrastatud andmebaasile on lihtne lisada meie teisi teenuseid - perioodika kojukande teenust, kõnekeskuse teenust, reklaamikande teenust ja kiriteenust.

Korrastatud andmebaas võimaldab kokku hoida raha ja teenida rohkem tulu, sest aadressandmed on lihtsas struktuuris ja kergesti hallatavad. Kaovad topelt andmed, mis on erinevatel põhjustel baasi tekkinud. Korrektse baasi alusel tehtud postitused on efektiivsemad, sest vähem on vigaseid aadresse ja postitused jõuavad kiiremini õigete inimesteni.

Vastavalt Teie soovile saame Teie korrastatud kliendibaasist teha väljavõtteid ja päringuid, saame väljastada Teie klientidele arveid ning arve maksmata jätmisel ka meeldetuletusi. Teeme perioodika tellimustele pikendusi ja saadame pakkumisi. Lisaks eelpool toodule saame ja võime teha palju muid erinevaid tegevusi vastavale meie klientide vajadustele ja soovidele.

Palume tutvuda meie teenuste üldtingimustega ja teenusetingimustega.
Huvi korral ja täpsema info saamiseks palume ühendust info at expresspost dot ee.

 

Kirjuta meile!

Allolev vorm on kõige kiirem viis meile edastada oma soov, mure, või lennukas idee. Loeme seda kindlasti!

* Kohustuslikud väljad