Soovid oma tegemistest teada anda?

Kui paljud inimesed Sinu tegemistega kursis on? 100, 1000, 10 000, 100 000? Vali number ja Express Post pakub Sulle vahendid, kuidas nende inimesteni jõuda.

Sinu Express Post

Ajakirjanduse tellimine Print

Tellimiskeskus veebis

Tellimiskeskuse telefon: 617 7717
e-mail: tellimine at expresspost dot ee

avatud E-R 8.00-18.00, L 8.00-13.00

Tellige Eesti ühest suuremast tellimiskeskkonnast endale koju või töö juurde kiiresti ja mugavalt ajalehed ning ajakirjad.

Valige nimekirjast endale sobiv väljaanne, periood, makseviis ning vormistage tellimus. Tellimuse eest saate tasuda mitmel erineval moel, valides endale sobivaima makseviisi. Soovi korral on võimalik arve endale e-mailile saata või posti teel koju tellida.

Kui juhtub, et Te ei leia endale sobilikku toodet või tekib küsimusi tellimuse vormistamisel, siis pöörduge kindlasti meie tellimiskeskusesse kas telefonil: 617 7717 või e-maili teel: tellimine at expresspost dot ee.

Tellimuse ümberadresseerimine ja annulleerimine:

Tellimusi saab ümber suunata ühelt aadressilt teisele, katkestada (ajutiselt) või lõpetada, saates meile vastavasisulise e-maili aadressile tellimine at expresspost dot ee või posti teel AS Express Post, Peterburi tee 34/5 11415 Tallinn. Ümberadrsseerimiseks palume märkida: tellija nimi; väljaanne; vana aadress; uus aadress ja kuupäev, millest alates muudatust soovitakse. Katkestamiseks ja lõpetamiseks on vajalikud järgmised andmed: tellija nimi; väljaanne; aadress, kuhu väljaanne käib ning kuupäev(ad), millest alates soovitakse tellimus lõpetada või katkestada. Kui tellimuse lõpetamisega võib kaasneda ka raha tagastamine, siis palume kirjutada lisaks ka a/a number ja selle omaniku nimi.

Küsimuste korral helistage palun tellimiskeskuse telefonil 617 7717 ja Teile antakse nõu, kuidas peate ühel või teisel juhul käituma, et oma murele lahendus leida.

Enne tellimuse vormistamist soovitame Teil kindlasti tutvuda:

Tellimuse üldtingimustega ja isikuandmete töötlemise põhimõtetega

 

Head lugemiselamust!