Mis uudist?

Arhiiv

Küsimused? Kirjuta meile tellimine at expresspost dot ee

Uudised

AS Express Post avas uue tellimiskeskkonna – www.tellimine.ee, ootame Sind tellima.

Hea tellija!

 Uuendasime oma tellimiskeskkonda!
Uue tellimiskeskkonna loomise põhieesmärgiks oli selle kaasajastamine ning kogu tehnilise poole tarbijasõbralikumaks muutmine. Kogu funktsionaalsus jäi põhiosas samaks. Uus keskkond on võrreldes vanaga kliendisõbralikum, tooted kiiremini leitavad, keskkond ise kompaktsem ja atraktiivsem ning mis kõige tähtsam - tellimise protsess muutus selgemaks ja palju kiiremaks.
Tellimiskeskkonnast on võimalik tellida ajalehti, ajakirju, ristsõnu, raamatuid ning valikus on ka muid meelelahutuslikke tooteid – CD-sid, DVD-sid, erinevaid mänge nii suurtele kui väikestele. Valik toodetest kasvab ja muutub pidevalt. Loodame, et igaüks leiab just endale midagi meelepärast, mida meie kaudu endale koju tellida.
Uut tellimiskeskkonda aitas meil üles ehitada Mekaia OÜ meeskond, projekti juhtis Erkki Markus, disaineriks oli Ardi Hundt ja tehnilise toimimise eest vastutas Kait Todesk. Mekaia OÜ-le oli meie tellimiskeskkonna ehitamine parajaks väljakutseks, sest tegemist pole päris tavalise e-poega vaid omanäolise terviksüsteemiga, millega saadi edukalt hakkama.
Meie klienditugi, 617 7717 on avatud igal tööpäeval 8:00-18:00 ja laupäeval 8:00-13:00, meile saab probleemide korral ka kirjutada: tellimine@expresspost.ee . Kui Sul tekib tellimisel küsimusi või tõrkeid oleme alati valmis Sind aitama. Lisaks on olemas ka KKK ( paremas nurgas üleval), kus on vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele.
Tere tulemast - www.tellimine.ee – ootame Sind!
 

 

Kirjuta meile!

Allolev vorm on kõige kiirem viis meile edastada oma soov, mure, või lennukas idee. Loeme seda kindlasti!

* Kohustuslikud väljad