Mis uudist?

Arhiiv

Küsimused? Kirjuta meile tellimine at expresspost dot ee

Uudised

Express Post tähistas 28. novembril oma 15ndat sünnipäeva!

28. novembril 15 aastat tagasi asutati firma Express Post. Päris pikk iga ühe firma jaoks, samas suhteliselt lühike periood inimese jaoks.

Selle 15 aasta sisse mahub ettevõtte kasvamine, laienemine, üldine majandusbuum, suur tööjõu puudus, üldine majanduslangus, kulude kärped, optimeerimised jne. Oleme näinud paljut ja paljugi on veel kindasti ees.

Küsimusele, milliseks kujunevad järgmised 5, 10 või 15 aastat ei oska vist keegi vastata. Samas oleme kindlad, et nii kaua kui ilmuvad ajalehed ja ajakirjad ja tellijatel on soov neid lugeda hommikukohvi kõrvale, on meie teenus oluline. Kui me suudame jätkuvalt pakkuda varahommikust, Õige Leht, Õigel Ajal, Õiges Kohas teenust, siis saame me tähistada ka Express Posti järgmisi juubeleid.

Ainult firma nimest ei piisa, et 15 aastat edukalt tegutseda. Täname kõiki meie töötajaid, kliente ja koostööpartnereid 15 aasta koostöö ja pingutuse eest. Tänu töötajate heale tööle ning klientide ja koostööpartnerite usaldusele on Express Post suutnud 15 aastat edukalt tegutseda. Üheskoos tublid olles suudame edukalt ka edasi minna.

Suured tänud Teile, lugejad ja kirjastajad!!! 
Suured tänud head kolleegid!!!
Palju õnne, Express Post!!!

Kirjuta meile!

Allolev vorm on kõige kiirem viis meile edastada oma soov, mure, või lennukas idee. Loeme seda kindlasti!

* Kohustuslikud väljad