Mis uudist?

Arhiiv

Küsimused? Kirjuta meile tellimine at expresspost dot ee

Uudised

Express Post tähistas 28. novembril oma 18ndat sünnipäeva!

28. novembril tähistab Express Post juba oma 18ndat sünnipäeva. Express Post on alustanud Tartus, kus pakkusime vaid perioodika kojukande teenust. Sealt edasi oleme ainult laienenud ning tänaseks on meil toimiv varahommikune kandevõrk, mis hõlmab Tallinna, Harjumaad, Tartut, Pärnut ja Viljandit. Lisaks perioodikale toimetavad Express Posti lehekandjad postkastidesse ka mitmeid linnaosalehti, reklaame, kirju, kliendiajakirju ja teisi postitusmaterjale. Meil on ka oma perioodika tellimiskeskus tellimine.ee, kust saab tellida lugemiseks head ja paremat. www.tellimine.ee tegi hiljuti läbi uuenduse, et kasutajatel ikka mugavam ja lihtsam oleks. Uudistootena leiab sealt nüüd ka tellimine.ee kinkekaardi.

Milliseks kujunevad järgmised 5 või 10 aastat, ei oska vist täna keegi täpselt vastata.Üks on kindel, et aitame klientidel head uudised kiirelt kätte saada ja tahame olla parimaks partneriks oma klientidele. Seepärast pakume edaspidigi teenust Õige Leht, Õigel Ajal, Õiges Kohas, et meie kliendid saaksid nautida värskeid uudiseid oma hommikukohvi kõrvale või lugeda oma lemmikajakirja.

Täname kõiki töötajaid, kliente ja koostööpartnereid 18 aasta koostöö eest. Tänu töötajate heale tööle ning klientide ja koostööpartnerite usaldusele on Express Post saanud 18 aastat edukalt tegutseda.

Kirjuta meile!

Allolev vorm on kõige kiirem viis meile edastada oma soov, mure, või lennukas idee. Loeme seda kindlasti!

* Kohustuslikud väljad